„TITRO“ vertėjai jau dešimtmetį vertimo paslaugų srityje!

UAB „Titras“ vertimų biuras yra Panevėžio vertimo paslaugų įmonė, subūrusi ne vieną dešimtį jaunų ir patyrusių vertimo specialistų. Nuo pirmojo vertimo užsakymo 2008-aisiais išaugome į patikimą vertimo paslaugų teikėją, vykdantį vertimo raštu veiklą daugiau kaip dvidešimčia kalbų ir įvairiomis kalbų kombinacijomis. Savo kasdienėje veikloje vadovaujamės ES gairėse numatytais vertimo principais, o kokybę prižiūrime pasitelkdami vertimo projektų vadybos ir kontrolės priemones. Teksto vertimas – atskira ir itin plati mokslo šaka, todėl šį darbą atlieka tik atitinkamą išsilavinimą ir vertimo patirties turintys vertimo srities specialistai, filologai, lingvistai. Daugelį vertimo ir redagavimo darbų atlieka gimtakalbiai vertėjai ir kalbos redaktoriai, gimę ar ilgus metus gyvenę užsienio valstybėje. Siekiame, kad UAB „Titras“ vertėjų kuriamas produktas visada būtų preciziškai nugludintas ir prisidėtų prie aukštos vertimų kokybės kūrimo ir išsaugojimo Lietuvoje ir pasaulyje.

Mūsų misiją atspindi mūsų vardas – susikalbėjimas tarp pasaulio tautų slypi mažose subtitrų raidėse. Tiksliu ir smulkmenišku darbu, atsakingu požiūriu į kiekvieną kalbos elementą, kalbinius reikalavimus ar techninius apribojimus siekiame sukurti geriausią vertimo produktą, kuris ne tik tenkintų kliento lūkesčius, bet pirmiausia atitiktų kalbų normas, išlaikytų tekstų rengybos principus bei teiktų pasigėrėjimą vertimą skaitant. Kad visa tai įgyvendintume, nuolat palaikome ryšį tarp labiausiai nutolusių vertimo projekto grandinės dalių – vertėjo ir galutinio vertimo naudotojo, o tai ne tik padeda geriau suprasti vieniems kitų lūkesčius, bet ir išspręsti daugelį tekstų keliamų rebusų. Komunikacija ir susikalbėjimas vertimo veikloje ir vertimo paslaugų sferoje turi dvigubą prasmę – tai ne tik pagrindinis vertimo tikslas, bet ir priemonė jį pasiekti. Laukiame jūsų ir esame pasirengę jums padėti bet kuriuo atveju!

Teikiame specializuotų ir bendrojo pobūdžio tekstų vertimo paslaugas iš ir į lietuvių kalbą bei įvairiomis užsienio kalbų kombinacijomis. Verčiame šiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, olandų, danų, ispanų, portugalų, italų, čekų, lenkų, rusų, turkų, serbų, vengrų, slovėnų, rumunų, ukrainiečių, arabų, švedų, norvegų, suomių, estų, latvių, lietuvių. Dirbame atsakingai, nuosekliai, laikomės racionalių terminų ir siekiame geriausio vertimų kokybės ir kainos santykio. Jūsų vertimo užsakymų ar klausimų dėl vertimo kainos ar terminų laukiame telefonu +370 690 77667, elektroniniu paštu info@titras.lt arba vertimo biure Panevėžyje, Nemuno g. 79 (III a.), raudonas pastatas šalia „Lidl“ parduotuvės ir Nemuno g. poliklinikos.

 

Verčiame Lietuvos ir užsienio įmonių ir jų produkcijos/teikiamų paslaugų dokumentaciją
Verčiame interneto svetainių ir el. parduotuvių turinį su tinkamiausiais SEO raktažodžiais
Verčiame privačių asmenų asmens dokumentus mūsų vertimo biure Panevėžyje
Vertimus tvirtiname vertimų biuro antspaudu ir notarų biure