1.1. UAB „Titras“ gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis Tinklalapio priemonėmis, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklalapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.

1.2. Perduodami asmeninę informaciją per mūsų tinklalapį, Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Privatumo politika ir joje nurodytomis taisyklėmis, taip pat patvirtinate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma Privatumo politikoje nustatyta tvarka. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų tinklalapyje ir (ar), naudoja jame įdiegtas priemones, užsako paslaugas bei kitaip naudojasi Tinklalapiu ar jo dalimi, taip pat bet kokiais įrankiais arba bet kokiu kitu Tinklalapio turiniu. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs negalite naudotis Tinklalapiu ir bet kokiomis paslaugomis, įrankiais, prieinamais Tinklalapyje ar bet kokiu kitu Tinklalapio turiniu.

1.3. Mūsų tinklalapyje įdiegtos priemonės suteikia galimybę juo naudotis anonimiškai, t. y. naudotis taip, kad tinklalapyje apie Jus būtų renkama tik anoniminė informacija. Tinklalapiu anonimiškai gali naudotis tiek lankytojai, tiek klientai, kurie nėra užsiregistravę mūsų internetinėje svetainėje. Tinklalapiu galima naudotis anonimiškai, kol patys nenuspręsite kitaip arba kol Jūs nenuspręsite tinklalapyje atlikti veiksmų, kurie reikalauja atskleisti Jūsų asmeninę informaciją (pavyzdžiui, pateikti užklausą).

1.4. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tinklalapis automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklalapyje naudojami Slapukai, skirti užtikrinti taisyklingą tinklalapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį, taip pat naudodami gaunamus statistinius tinklalapio duomenis mes galime tobulinti savo internetinę svetainę bei vykdomą tiesioginę ir netiesioginę rinkodarą. Naršant mūsų svetainėje, integruoti slapukai automatiškai renka: puslapių lankomumo rodiklius, lankomų URL nuorodų kelią bei statistiką, tinklalapio krovimosi laiką naršant, naudojamą naršyklės rūšį, naudojamą įrenginį, IP adresą, geografinę padėtį ir informaciją, esančią slapukuose. Šie duomenys nėra siejami su Jūsų nurodyta Asmenine informacija. Šie duomenys archyvuojami ir naudojami tik statistinei analizei, svetainės lankytojų ir (ar) klientų srautų įvertinimui.

1.5. Vadovaujantis Privatumo politika, UAB „Titras” turi teisę naudoti Jūsų pateiktą Asmeninę informaciją savo vidiniais tikslais, įskaitant susisiekimą su Jumis telefonu, elektroniniu paštu, siekiant informuoti apie paslaugų, tinklalapio atnaujinimus ir pateikti informaciją, susijusią su prekybos sandoriais.

1.5.1. Tinklalapis naudoja „Google Inc.“ (toliau „Google“) sukurtą ir teikiamą „Google Analytics“ programą, kuria naudojantis atliekamos interneto svetainių lankomumo analizės paslaugos. „Google Analytics“ naudoja Slapukus kurie leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojate Tinklalapį. Slapukų sugeneruota informacija apie tai, kaip Jūs naudojate Tinklalapį (kartu su IP adresu), perduodama į Google serverį JAV ir ten kaupiama. „Google“ naudos šią informaciją tam, kad galėtų analizuoti Jūsų naudojimąsi Tinklalapiu, rengti ataskaitas apie Tinklalapio populiarumą jos operatoriui ir atlikti kitas su Tinklalapiu ir jo naudojimu susijusias paslaugas. „Google“ gali persiųsti šią informaciją tretiesiems asmenims, jei to reikalauja taikytini teisės aktai arba jei šie tretieji asmenys apdoroja informaciją „Google“ vardu. „Google“ nesies Jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Atlikę tam tikrus nustatymus savo naršyklės programinėje įrangoje, Jūs galite neleisti „Google“ įdiegti Slapukų, tačiau atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju galbūt negalėsite visa apimtimi naudoti visų Tinklalapio funkcijų. Naudodami Tinklalapį, Jūs sutinkate ir patvirtinate, kad visi su Jūsų veikla Tinklalapyje susiję duomenys gali būti naudojami „Google“ aukščiau išvardytais tikslais ir būdais.

1.5.2. Kiti tinklalapyje naudojami Slapukai: „Google Maps“, „doubleclick.net”, „pasirinktos svetainėje svetainės kalbos”. Daugiau apie „Google“ naudojamus slapukus galite sužinoti čia.

1.5.3. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų galinį įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Vis dėlto, savo naršyklės programinės įrangos nustatymuose bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus. Išsamesnės informacijos, kaip valdyti Slapukus naršyklėje, ieškokite https://www.aboutcookies.org/.

1.6. UAB „Titras” tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat be atskiro Jūsų sutikimo neperduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.

1.7. Tik gavę atskirą Jūsų sutikimą, pateiktą pildant registracijos formas ar kitu būdu (pvz., per taip vadinamąjį „check-box“ langelį), Jūsų nurodytu kontaktiniu elektroninio pašto adresu ir (ar) telefono numeriu siųsime Jums komercinę (reklaminę) informaciją – naujienlaiškius ir kita. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir nėra būtinas bei gali būti atšauktas bet kuriuo metu.

1.8. Savo lankytojų ir (ar) klientų duomenų ir perduodamos informacijos saugumą siekiame užtikrinti naudodami pagrįstas fizines, elektronines ir procedūrines priemones bei metodus. Siekiame, kad būtų apsaugota turima informacija (įskaitant Anoniminę informaciją) nuo netekimo, vagystės ar bet kokio neteisėto naudojimo, atskleidimo ar pakeitimo.

1.9. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog nepaisant to, kad naudojame aukščiau nurodytas pagrįstas priemones, mes negalime garantuoti ir negarantuojame Jūsų Asmeninės informacijos saugumo, nes ji pateikiama ar renkama internetu. Taip pat, mūsų naudojamų priemonių gali nepakakti, jeigu Jūs asmeniškai naudodamiesi internetu nesilaikysite saugumo taisyklių. Todėl rekomenduojame elgtis apdairiai ir pasirinkti protingas apsaugos priemones.

1.10. Ši Privatumo politika nurodo tik tokios informacijos naudojimą ir atskleidimą, kurią mes renkame iš Jūsų per savo Tinklalapį http://www.titras.lt/. Tinklalapyje gali būti nuorodų į kitus tinklalapius, tačiau šių tinklalapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.

1.11. UAB „Titras” pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.

Privatumo politikoje naudojami terminai:
Asmens duomenys – asmeninė informacija apie lankytoją ir (ar) klientą, kuris yra fizinis asmuo. Asmens duomenimis laikoma bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis, kaip asmens kodas, kontaktinė informacija, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai.

Slapukai (angl. „Cookies“) – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią interneto svetainė, Jums joje apsilankius, išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio išmaniajame įrenginyje. Dėl juose naudojamo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., atitinkamus kontaktinius duomenis, kalbą ar kitas rodymo parinktis), todėl Jums kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose nereikia jų iš naujo įvedinėti ar pasirinkti.

Norėdami informuoti mus apie Privatumo politikos pažeidimą, turėdami klausimų, pretenzijų ar jei Jums reikalinga mūsų pagalba dėl Privatumo politikos aiškinimo ar jos taikymo, prašome kreiptis el. paštu info@titras.lt. Į Jūsų raštiškas užklausas atsakysime per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo paklausimo gavimo dienos.