Tekstų vertimas raštu

Teikiame įvairios tematikos tekstų vertimo paslaugas iš ir į daugelį kalbų. Užsakymus priimame tiesiogiai vertimo biure Panevėžyje, Nemuno g. 79 (III a.), arba nuotoliniu būdu. Norėdami greitai sužinoti vertimo kainą, nufotografuokite (nuskenuokite) tekstą arba dokumentą vertimui arba prisekite „Word“, „Excel“, PDF ar kitokio formato dokumentą ir atsiųskite el. paštu info@titras.lt. Atsakysime per 10 minučių, nurodydami priimtiną kainos pasiūlymą ir vertimo terminą. Išverstus tekstus ar dokumentus grąžinsime jums priimtina forma: elektroniniu formatu ar spausdintus popieriuje. Vertimai internetu – šiuolaikiškos visuomenės pasirinkimas, kai vertimo reikia greitai, operatyviai ir iš bet kurios pasaulio vietos.

Dokumentų vertimas ir tvirtinimas

Verčiame įvairaus pobūdžio dokumentus, tvirtiname vertimų biuro antspaudu arba notariškai.

Jei jums reikalingas notarinis vertėjo parašo patvirtinimas, vertimų biurui reikės pateikti dokumentų originalus. Dėl dokumentų vertimo Panevėžyje konsultuojame vertimų biure, iš kitų miestų dokumentus priimame ir vertimus išsiunčiame registruotu laišku Lietuvos paštu arba per greitųjų siuntų terminalą. Dažniausiai verčiame šiuos asmens dokumentus: tapatybės korteles, pasus, vairuotojo pažymėjimus, aukštojo mokslo diplomus, brandos atestatus, pažymas apie (ne)teistumą, pažymas apie deklaruotą gyvenamąją vietą, gimimo įrašus, gimimo liudijimus, santuokos, ištuokos ir mirties liudijimus, nedarbingumo pažymas, įmonėms verčiame teisinius, medicininius, apskaitos, techninius dokumentus.

Techniniai vertimai įmonėms

Teikiame specializuotų tekstų vertimo paslaugas, kurios ypatingai reikalingos įmonių veikloje. Verčiame techninius, teisinius, finansinius, medicininius, komercinius tekstus, įrenginių instrukcijas, techninę dokumentaciją, informacinius leidinius, naudojimo vadovus, brošiūras.

Interneto svetainių vertimas

Individualių tinklalapių, įmonių interneto svetainių, el. parduotuvių prekių aprašymų vertimas – mūsų kasdienybė. Lietuvos įmonėms, teikiančioms paslaugas tarptautiniu mastu, dažniausiai reikalingas svetainės vertimas iš lietuvių į anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, latvių, lenkų ir estų kalbas. Lietuvos rinkoje dirbantys užsienio verslo atstovai tinklalapius verčia į lietuvių kalbą. Kai reikia kokybiškai išversti interneto puslapį, prekių katalogą ar straipsnį tinklaraščiui, susisiekite.

Dokumentų pristatymas

Išverstus dokumentus Panevėžio mieste ir jo apylinkėse pristatysime pageidaujamu adresu. Priklausomai nuo gyvenamosios vietos gali būti taikomas pristatymo ir (ar) siuntimo mokestis.