Tekstų vertimas raštu

Teikiame įvairios tematikos tekstų vertimo paslaugas iš ir į daugelį kalbų. Užsakymus priimame tiesiogiai biure arba internetu, bendraudami el. paštu. Norėdami greitai sužinoti vertimo kainą, nufotografuokite ar nuskenuokite tekstą/dokumentą vertimui  arba prisekite „Word“, „Excel“, „PDF“ ar kitokio formato dokumentą ir atsiųskite el. paštu: info@titras.lt. Atsakysime per 10 minučių, nurodydami priimtiną kainos pasiūlymą bei vertimo terminą. Išverstus tekstus ar dokumentus grąžinsime jums priimtina forma: elektroniniu formatu ar spausdintus popieriuje. Vertimai internetu – šiuolaikiškos visuomenės pasirinkimas, kai vertimo reikia greitai, operatyviai ir iš bet kurios pasaulio ar Lietuvos vietos.

Dokumentų vertimas ir tvirtinimas

Verčiame įvairaus pobūdžio dokumentus, tvirtiname vertimų biuro antspaudu arba notariškai.

Jei jums reikalingas notarinis vertėjo parašo tvirtinimas, vertimų biurui reikės pateikti dokumentų originalus. Dokumentų vertimo Panevėžyje klausimais konsultuojamės vertimų biure, iš kitų miestų dokumentus priimame ir vertimus išsiunčiame Lietuvos pašto registruotu laišku arba per greitų siuntų terminalą. Dažniausiai verčiame šiuos asmens dokumentus: tapatybės korteles, pasus, vairuotojo pažymėjimus, aukštojo mokslo diplomus, brandos atestatus, pažymas apie teistumą, pažymas apie deklaruotą gyvenamąją vietą, gimimo, santuokos, ištuokos ir mirties liudijimus, nedarbingumo pažymas, įmonėms verčiame teisinius, medicininius, apskaitos, techninius dokumentus.

Techniniai vertimai įmonėms

Teikiame specializuotų tekstų vertimo paslaugas, kurios ypatingai reikalingos įmonių veikloje. Verčiame techninius, teisinius, finansinius, medicininius, komercinius tekstus, įrenginių instrukcijas, techninę dokumentaciją, informacinius leidinius, naudojimo vadovus, brošiūras.

Interneto svetainių vertimas

Individualių tinklalapių, įmonių interneto svetainių ar el. parduotuvių vertimas – mūsų kasdienybė. Lietuvos įmonėms, teikiančioms paslaugas tarptautiniu mastu, dažniausiai reikalingas svetainės vertimas iš lietuvių į anglų, vokiečių, prancūzų, rusų ir lenkų kalbas. Lietuvos rinkoje nišą radę užsienio verslo atstovai tinklalapius verčia į lietuvių kalbą. Kai reikia išversti interneto puslapį, prekių katalogą ar straipsnį tinklaraščiui, susisiekite.

Dokumentų pristatymas

Panevėžio mieste ir apylinkėse pristatysime išverstus dokumentus pageidaujamu adresu. Priklausomai nuo gyvenamosios vietos gali būti taikomas pristatymo ir/ar siuntimo mokestis.