Tekstų redagavimas lietuvių kalba

Taisyklingas, tikslus ir kokybiškas tekstas yra pirmas žingsnis į verslo sėkmę. Taisyklinga kalba – tai pagarba kitam ir pasitikėjimo mumis ženklas. Jei nesate tikri dėl naudojamo teksto kokybės: gramatikos, sintaksės, stiliaus, ar reikalinga korektūra, kreipkitės. Redaguojame reklaminius pranešimus, interneto svetainių turinį, meninius ir techninės srities tekstus. Kiekvienam klientui teikiame individualią kalbinę pagalbą ir konsultacijas; bendradarbiaudami su maketuotojais ir reklamos specialistais ieškome glaustesnių, tikslesnių ar šmaikštesnių pasakymų.

 

Tekstų redagavimas užsienio kalbomis

Jei reikia papildomai patikrinti išverstą tekstą, jums padės mūsų vertėjas-redaktorius. Ši paslauga aktuali oficialių dokumentų ir techninės dokumentacijos vertimams, kuriuose gausu ne tik techninių terminų, bet ir skaičių, lentelių ir grafikų. Techninio redagavimo paslauga užtikrina, kad visame tekste būtų išlaikomas terminų, numeracijos nuoseklumas ir formato vientisumas. Dėl angliškų, vokiškų, prancūziškų, rusiškų ir kitų kalbų tekstų redagavimo prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

 

Svetainės turinio redagavimas (SEO vertimas)

Atnaujiname, koreguojame ir perkuriame tinklalapių turinio informaciją lietuvių ir užsienio kalbomis. Pagal jūsų verslo sritį pritaikome atrinktus dažniausius lietuviškos svetainės turinio raktažodžius, kurie padeda pagerinti svetainės lankomumą ir reitingavimą „Google“ paieškos sistemoje. Versdami į užsienio kalbą atrenkame ir panaudojame užsienio svetainėse geriausiai reitinguojamus terminus, raktinius žodžius ir frazes.